O nas

Sorger.pl jest liderem w sprzedaży pobytów w Tatrach i należy do jednych z liderów na Słowacji w sprzedaży pobytów uzdrowiskowych i wellness. Znajdziecie tu Państwo największy wybór pobytów na Słowacji i jest to miejsce, gdzie można wybrać swój pobyt w dowolnym miejscu i czasie. W ofercie znajdziecie Państwo wszystkie znane hotele i uzdrowiska na Słowacji, w tym wszystkie oferty promocyjne i rabaty. Swoje decyzje możecie Państwo podejmować także w oparciu o prawdziwe opinie klientów, którzy już byli w tych obiektach. Sorger.sk oferuje swoje usługi na całym terytorium Republiki Słowackiej, jest częścią stabilnej spółki Sorger, s.r.o., która oferuje również wycieczki zagraniczne, a także wakacje nad morzem na www.destinacie.sk. Swoje usługi oferuje również w Republice Czeskiej na stronie www.sorger.cz oraz w Republice Słowackiej na stronie www.sorger.sk.

Sorger.pl gromadzi, oferuje i regularnie aktualizuje największą liczbę pobytów promocyjnych w hotelach, ekskluzywnych hotelach wellness, a także w uzdrowiskach spa na Słowacji, jak również stara się znaleźć najbardziej wyczerpujący opis tych obiektów. Klient otrzymuje w prosty sposób przegląd ofert rabatowych poszczególnych obiektów w jednym miejscu i na podstawie tego przeglądu uzyskuje swój upragniony pobyt w sposób oszczędny. Hotele i uzdrowiskowe spa mogą w ten sposób oferować swoje pakiety promocyjne dziennie tysiącom ludzi w celu promowania swojej marki.

Naszym celem na www.sorger.sk jest maksymalne wsparcie ruchu turystycznego, promocja obiektów do zakwaterowania i zapewnienie klientom wygody przy wyborze swojego pobytu i dlatego też gromadzimy jak największą ilość informacji o obiekcie i jego ofertach promocyjnych. Nasza obsługa klienta jest dostępna przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 7:30 do 20:00 wliczając w to święta.