Wyślij zapytanie

wysłać
Biuro podróży Sorger
+421 2 21 02 57 57
pobyty na Słowacji

Uzdrowisko Dudince

Kúpele Dudince
a.s.
Kúpeľná 106
962 71 Dudince
Slovenská republika

PRZYDATNE INFORMACJE

Położenie Spa

39 km od miasta Bańska Szczawnica, 34 km od miasta Lewice.

Internet

WIFI we wszystkich domach uzdrowiskowych bezpłatnie.

Parking

Hotel Rubin i Smaragd jest parking płatny. W hotelu Mineral jest bezpłatny monitorowany parking.

Zwierzęta

Nie jest możliwe zakwaterowanie ze zwierzęciem.

Posiłek

Każdy zabieg ma hotelowej jadalni, gdzie są zapewnione posiłki. 7: 00-9: 00 (w weekendy do 10:00) na 11: 30-13: 30, VE 17: 30-19: 00 godzina.

Zameldowanie / Wymeldowanie

Przyjazd: 10:00 pobyty począwszy obiad i kolacja pozostaje począwszy 14:00. Wyjazd: 10:00 śniadanie kończąc pobyty i pobyty kończąc lunch 14:00.

Opis uzdrowiska

Spa Dudince należą do najnowszej spa na Słowacji, położone w malowniczej dolinie rzeki Szczawnica interfejs Krupina plateau i Dunaju Plain, 56 km na południe od Zwolenia w wysokości 140 m npm Dzięki położeniu geograficznemu charakteryzuje się dużą liczbą słonecznych dni w roku, niektóre chmury i częste wiatr, który tworzy dla pacjentów i odwiedzających uzdrowiska prawie idealne warunki dla przyjemnego pobytu i wypoczynku. Dudinská woda mineralna „Prdlavka” jest jednym z najrzadszych wody na świecie. Unikatowy skład wody mineralnej oraz odpowiednia kombinacja zabiegów mieć korzystny wpływ w leczeniu chorób układu mięśniowo-szkieletowego, zaburzeń neurologicznych i chorób układu sercowo-naczyniowego. Unikalna kombinacja dwutlenku węgla i siarczku wodoru umożliwia leczenie wielu chorób w tym samym czasie. Duża ilość rozpuszczonych minerałów i gazów, w tym tych najcenniejszych źródeł mineralnych wód leczniczych na świecie. Woda o podobnym składzie były w Europie tylko Francuzi spa Vichy. Podstawowe procedury obejmują kąpiel mineralną oraz basen z hydromasażem. Oprócz zabiegów terapeutycznych w klientów w spa Vital Świat Wellnea, remontami i centrum rehabilitacji, centrum sportowe i Thai centrum relaksacyjnym. W pobliżu domków kąpielowych (około 300 metrów) znajduje się również letni uzdrowisko termalne Dudinka. W wolnym czasie Goście mogą zwiedzać najbliższe otoczenie uzdrowiska na przykład. przytulne piwnice, rezerwy historycznych i zabytkowych miast. Uzdrawiająca moc źródła mineralne i ekologicznie czystego środowiska jest korzystna dla gości spa zdrowia i dobrego samopoczucia, którzy mogą wybierać spośród szerokiej gamy nie tylko terapeutycznego, ale również prewencyjnej odpocząć.

Kąpiele fokusowe

Spa ma wspierać leczenie choroba układu mięśniowo-szkieletowego, choroba neurologicznych, choroba układu krążenia i choroba reumatycznych.

Naturalne źródła lecznicze

Woda w uzdrowisku Dudince zawiera ważne minerały działające pozytywnie na zdrowie i organizm człowieka. Najwyższa część zawartości gazu (90%), którą tworzą: ditlenek węgla, w połączeniu z siarkowodorem zawarte w leku Dudince wody razem do jednoczesnego leczenia różnych choroba. Tylko z tej wyjątkowej kombinacji tylko lecznicze wody w Europie Środkowej w tym samym czasie leczenia zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i choroby niedokrwiennej serca cievnehe. W gorące wanny stosuje się 34 do 37 ° C ciepłej wodzie i łaźni basenie wynosi 34 ° C.

Wellness

 • basen z jacuzzi i biczami wodnymi i licznik wodą o temperaturze około 32 ° C
 • sauny - sucha i parowa 2x 2x
 • jacuzzi - whirlpool
 • tepidarium - pokój relaksacyjny z podgrzewanymi leżakami
 • masaże
 • solarium
 • reszta pokoju

Serwis

 • basen odkryty
 • kręgle
 • kabaczek
 • tenis stołowy
 • bilard
 • aerobic
 • centrum fitness
 • tenis
 • rower
 • petanque
 • badminton
 • plaża plac zabaw
 • spa w hotelu Rubin jest tajski centrum relaksacyjnym, tradycyjny masaż tajski

Dla dzieci

Dzieci do lat 3 bezpłatnie. Możliwe jest zamówienie łóżeczko, usługa ta jest bezpłatna. Najbardziej odpowiednim rozwiązaniem dla zakwaterowania z dziećmi, hotel jest Mineral, który posiada również wyposażenie dla niemowlęcia, takich jak wysokie krzesełka, łóżeczka i tym podobne. Ponadto, nie jest zniżka dla dzieci usług.

Historia

Sama wioska jest Dudince pierwsze pisemne dokumenty z 1284 roku, ale wzmianka o uzdrowisku znajduje się od 1777 roku, dlatego też jednym z najmłodszych spa na Słowacji. Lecznicze działanie wody w Dudince wiedzieć, Rzymianie, którzy tu w starożytności trawertynu wyryte małym brodzikiem, zwany także Łaźnie rzymskie. W 1983 roku otrzymał prawa miejskie Dudince, dzięki kąpieli uzdrowiska.

Pobyt leczniczy Medical GOLD Około 3 procedury leczenia za dniowe leczenie dostępu do dobrego samopoczucia ... od 260,91 /noc/osoba Długość pobytu: od 4 noce Pożywienie: pełne wyżywienie pokaz Pobyt leczniczy MEDICAL SILVER Około 2 zabiegi lecznicze dziennie za dostęp do leczenia wellness ... od 229,95 /noc/osoba Długość pobytu: od 4 noce Pożywienie: śniadanie i kolacja pokaz Leniwy weekend w uzdrowisku Wellness centrum wstęp Wellnea i basen, odkryty basen ... od 199,00 /noc/osoba Długość pobytu: od 2 noce Pożywienie: śniadanie i kolacja pokaz Pobyt relaksacyjny Wielkanoc 6 zabiegów, kryty basen, dostęp do dobrego samopoczucia ... od 329,45 /noc/osoba Długość pobytu: od 4 noce Pożywienie: pełne wyżywienie pokaz Relaks Spa wakacje 1 procedura medyczna codziennie, leczenie, dostęp do odnowy biologicznej ai ... od 212,26 /noc/osoba Długość pobytu: od 2 noce Pożywienie: śniadanie i kolacja pokaz Aktywny weekend Spa Dudince Wpis Vitaálneho do świata basenów, bilard, kręgle, tenis stołowy ... od 221,11 /noc/osoba Długość pobytu: od 2 noce Pożywienie: pełne wyżywienie pokaz Pobyt leczniczy MEDICAL MINI 7 zabiegi terapeutyczne, konsultacje lekarskie, spa, baseny ... od 291,86 /noc/osoba Długość pobytu: od 3 noce Pożywienie: pełne wyżywienie pokaz Romantyczny pobyt v uzdrowisku Romantyczna kolacja, romantyczny masaż, wellness ... od 276,39 /noc/osoba Długość pobytu: od 2 noce Pożywienie: pełne wyżywienie pokaz
© 2018 CA SORGER - Zasady i warunki - Kontakt | Wszelkie prawa zastrzeżone.