Wyślij zapytanie

wysłać
Biuro podróży Sorger
+421 2 21 02 57 57
pobyty na Słowacji

Hotel górski Teplica Brezovica

Urządzenie jest obecnie zamknięty z naszą ofertą!

PRZYDATNE INFORMACJE

Lokalizacja hotelu

Narciarskich z Centre Brezovica.

Internet

W restauracji i recepcji jest wolna strefa WiFi.

Parking

Przed hotel jest non-stop monitorowany parking.

Zwierzęta

Zakwaterowanie ze zwierzęciem (pies, kot ...) nocy: 5 €

Sprawdź cenę

Górski hotel Teplica znajduje się na Orawie , 2 km do miejscowości Brezovicy, około 5km od miejscowości Trstena. Hotel jest częścią ośrodka narciarskiego Brezovica który jest 6 tras narciarskich o łącznej długości 4,5 km dla początkujących jak i dla doświadczonych narciarzy. Na jego przyjście do miłośników narciarstwa biegowego.

Mieszkanie

Całkowita pojemność jest 73 łóżek z dostawkami. Oferujemy zakwaterowanie w 21 pokojach dwuosobowych, jednym mieszkaniu czteroosobowych oraz jeden pokój z łazienką. Pokoje wyposażone są w łazienkę, TV i radio z możliwością dostawki w każdym pokoju.

Odżywianie

Wszystkie dania z menu serwowane są w estetyce do stolika uprzejmy kelnerów i przygotowane z radości właściwe kucharzy i ich pomocników, ze starannie wybranych i przede wszystkim świeżych składników, tradycyjnych technik gotowania z naciskiem na zachowanie wszystkich składników odżywczych, minerałów i witamin, prezentując świeżość, naturalny smak i aromat. Karta win dla winiarzy, dobrej brandy, rum lub jakości whisky są oczywiste.

Serwis

- Wypożyczalnia nart i sprzętu narciarskiego
- wesela, przyjęcia, skali, gastronomicznych do kluczowej działalności i na koniec roku udział
- Na placu zabaw dla najmłodszych dzieci
- Planowanie aktywnego wypoczynku: niech nam zaplanować program spędzenia urlopu, w zależności od rodzaju wybranej (aktywne zabawy , reszta ...). Wystarczy wybrać, aby przyjść i będziemy planować swoje wakacje
- programy animowane dla grup
- Organizacja imprez od A do Z
- przewodnika na zamówienie
- Wellness na zamówienie w sąsiednim

Czas wolny

Ośrodek narciarski Ski Center Brezovica znajduje się 2 km za wsią Brezovica. Teren narciarski znajduje nachádzjú 3 stoki dla mniej wymagających i więcej. Trudne kursu nr 1, który osiąga terenie stromego skoku 45 °, zaspokoi nawet najbardziej wymagających narciarzy. Dla słabszych narciarzy znajduje się utwór # 3. Po rozpoczęciu zimą, gdy temperatura spadnie poniżej -2 ° C, począwszy sztucznego śniegu na torze nr 1 i nr 2, system HKD który generuje najbardziej zbliżony do naturalnego śniegu. Wszystkie trasy zjazdowe są codziennie utrzymywane z mechanizmami śniegiem. W hotelu z wejściem bezpośrednio z stoku znajduje się bar fast food. Oczywiście jest wypożyczalnia nart, serwis i sprzedaż sprzętu narciarskiego i akcesoriów zimowych, pokój w hotelu narciarskiego. Dla miłośników narciarstwa biegowego znajduje się w menu Trasa od Brezovicy na ostrych pików / ie końcowych wyciągów / Skorušinu, położony na wysokości 1314 mA z pewnością oczaruje i spełniają narciarzy. Na górę Skorušina jest 12 metrowa wieża strażnicza.Obecnie w ofercie ma ofert specjalnych!


❔ Wyślij zapytanie

FAQ.about.hotel Hotel górski Teplica Brezovica *

lenghts.be.line.text
© 2020 CA SORGER - Zasady i warunki - Kontakt | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona w kontekście świadczenia usług wykorzystuje pliki cookie, korzystając z witryny, zgadzasz się z ich stosowaniem. Dowiedz się więcej. Zgadzam się