Wyślij zapytanie

wysłać
Biuro podróży Sorger
+421 2 21 02 57 57
pobyty na Słowacji

Hotel SOREA Máj Liptowski Jan

PRZYDATNE INFORMACJE

Lokalizacja hotelu

Bezpośrednio w termalnym basenie Sorea.

Internet

WiFi w całym hotelu.

Parking

Parking znajduje się bezpośrednio przed hotelem, strzeżony przez system kamer i nie jest opłacany.

Zwierzęta

Zakwaterowanie w hotelu jest możliwe ze zwierzęciem.

Zameldowanie / Wymeldowanie

14:00 / 10:00

Sprawdź cenę

SOREA maja*** położony jest w Parku Narodowym Tatry Niskie, przy wjeździe do doliny Janska, we wsi Liptovský Ján. Janska Valley jest jedną z najpiękniejszych dolin w Niskich Tatrach Liptovský Ján jest znana lokalizacja spa (pagórka trawertyn jest obszar źródła termalne są źródła termalne i mineralne) z szeregiem zauważalnych zabytków budynek (stara część wsi do dziś składa się z 24 pałaców i dworów z 16. i 17th century). źródła mineralne w Niskich Tatrach były znane i wykorzystywane je dawno temu. Pierwsza pisemna wzmianka pochodzi z 1327 roku i od dawna znane ze swoich źródeł mineralnych. Hotel oferuje komfortowe zakwaterowanie w uzupełnieniu do krytych basenów termalnych, sauny, masaże i centrum fitness skoki i letniskowa basenów termalnych Thermaj raju. Wewnątrz i na zewnątrz za pomocą sprężyny baseny Rudolf, który został wywiercony w 1963 roku na głębokość 95 m, przy temperaturze 29,4 ° C Wody termalne zmineralizowana i kwaśna i ma korzystny wpływ na układ oddechowy, ruchowego (reumatyzm, stawów), chorób skóry (egzema), alergii. Zwykły pobyt w wodzie powoduje naturalne rozluźnienie ciała i promuje dobry sen. Od wsi są bardzo dobre możliwości do uprawiania turystyki pieszej w pięknej krasowej Janskiej doliny, a także okoliczne wzgórza i zimą istnieją doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa (pobliski ośrodek narciarski Javorovica jest tylko 5 min. Spacer, ośrodek narciarski Opalisko Závažná Poruba jest 8 km od hotel i znanym i TOP słowacki ośrodek narciarski Jasna Tatry niskie jest wioska Liptovsky Jan 23 km od hotelu). Hotel jest przyznany certyfikat „Urządzenie przyjazne dla dzieci i rodzin” pod „Idź z dzieckiem” i rekreacyjno-turystyczny odpowiedni do zimowego i letniego wypoczynku dla rodzin i seniorów pobyty.

Mieszkanie

Maksymalna pojemność to 122 pokoi, 109 łóżek i 93 miejsc noclegowych. Nie jest w pełni odnowione i nowoczesne pokoje jedno, dwu z dostawką, apartamenty, pokoje rodzinne i pokoje dla niepełnosprawnych.

Rodzaje pokoi

Pokoje jednoosobowe
Pokoje dwuosobowe
pokoje rodzinne
dla osób niepełnosprawnych
Apartamenty Wyposażenie pokoi: Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z wanną, WC, telefon, radio, kolorowy telewizor z programami telewizji satelitarnej oraz sejf. Pokoje dla niepełnosprawnych są wyposażone w łazienkę z prysznicem i bez balkonu. Piętro luksusowy apartament z tarasem znajduje się na najwyższym piętrze i zapewnia najwyższy stopień komfortu.


Odżywianie

Śniadanie serwowane jest w formie bufetu na ciepło i zimno, lunch i kolację z możliwością wyboru czterech do pięciu rodzajów menu.

Wellness

- Dwie sauny suche:
- masaże
- centrum

Basen

- Wymiary 50 x 18 m - głębokość 1,80 m - temperatura wody 26-29 ° C

Serwis

- Siatkówka plażowa
- golf
- sportowego oraz rowery, skutery i wrotki
- tenis stołowy
- bilard
- piłkarzyki
- badmintona

Dzieci

- Przestronne Plac zabaw dla dzieci (znajduje się tuż obok recepcji) - wysokie krzesełka w restauracji - łóżeczko bezpłatnie - w recepcji można wypożyczyć Opłata BABYPHONE 2,00 € / dzień - brodzik + kojec dla dzieci - zajęcia dla dzieci jest zawsze wakacje (wakacje, Boże Narodzenie, Nowy Rok, Wielkanoc)

Czas wolny

- staw w Liptovsky Jan
- turystyka i jazda na rowerze
- jazda na nartach (ośrodek narciarski Javorovica i Opalisko )
- Basen Bešeňová
- Zbiornik wodny Liptovská Mara
- Tatralandia

Konferencje i szkolenia

Hotel posiada 4 sale konferencyjne: 3 Pojemność salony jest 16-50 łóżek, pokój 160 do 180 osób. Podstawowe wyposażenie techniczne sal konferencyjnych: - telewizor kolorowy (63 cm) - zaciemniony pokój - standard oświetlenia - odtwarzacz CD - mównica - maszyna do pisania - podstawowe dekoracje kwiatowe - tabela projekcji leżał technologię prezentacji - Bezpieczeństwo sejf wynajem


Książka teraz
© 2019 CA SORGER - Zasady i warunki - Kontakt | Wszelkie prawa zastrzeżone.