Escape room Pokój numer 13

Centrum Escape Room w Bratysławie. Interaktywna zabawa w postaci 4 różnych tematycznych pokoi zagadek o różnym stopniu trudności (i więcej wkrótce). Gra wymaga logicznego myślenia, odpowiedniej intuicji i pracy zespołowej. Zadaniem zespołu (od 2 do 10 graczy) jest znalezienie i użycie wszystkich niezbędnych kluczy, kodów i przedmiotów, które znajdzie w Pokoju w horyzoncie czasowym 60 minut. Wszystkie łamigłówki i łamigłówki należy rozwiązać, aby uczestnicy gry mogli uciec z Pokoju. Członkiem zespołu może zostać każdy, bez względu na wiek czy płeć (poniżej 14 roku życia tylko w towarzystwie osoby dorosłej).

Sala nr 13 to idealne miejsce na imprezy integracyjne, pożegnania, imprezy firmowe, przyjęcia studenckie, urodzinowe. Zalecamy rezerwację gry z 48-godzinnym wyprzedzeniem. Przyjazd w zarezerwowany termin 5 minut przed rozpoczęciem meczu.

Często zadawane pytania dotyczące atrakcji Escape room Pokój numer 13

Przedstawione odległości są mierzone w linii prostej, rzeczywista długość podróży może być inna.
© 2022 CA SORGER - Zasady i warunki - Kontakt | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona w kontekście świadczenia usług wykorzystuje pliki cookie, korzystając z witryny, zgadzasz się z ich stosowaniem. Dowiedz się więcej. Zgadzam się