Brutal Povala - ścianka wspinaczkowa

Region turystyczny
Stredné Slovensko, Veľká Fatra, Banskobystrický kraj, Kremnické vrchy

Niekomercyjna ściana wspinaczkowa dla publiczności znajduje się w centrum Bańskiej Bystrzycy. Wspina się po ścianie bez zabezpieczenia i wpada w miękkie maty z wysokości 5 m. Początkujący otrzymają poradę od początkujących i wyjaśnią, jak to działa podczas wspinaczki, ale zalecamy zapoznanie się z instrukcją boulderingu przed pierwszą wspinaczką .  Właściwie to godzina z doświadczonym instruktorem, który pomaga w podstawach tego sportu na ściance wspinaczkowej. Ponieważ wspinaczka na linie jest trudna do nauczenia na ściance wspinaczkowej Brutál Povala, szkolenia i instruktaże odbywają się również na ściance wspinaczkowej Pavúk (znajdującej się w Bańskiej Bystrzycy w gimnazjum Gimnazjum JG Tajovského 25) lub można zamówić instruktora do skał, gdzie pod jego całe szkolenie i instruktaż odbywa się pod fachowym nadzorem. Konieczne jest wcześniejsze umówienie się na szkolenie.

Wspinaczka to ruch, który kształtuje zarówno zdolności fizyczne, jak i psychiczne, dzięki czemu możliwe jest rejestrowanie dzieci w kręgach wspinaczkowych. Kręgi mają na celu opanowanie podstaw wspinaczki i poruszania się po sztucznej ścianie w formie różnorodnych gier, zabaw i ćwiczeń, indywidualnie lub w mniejszych grupach. Obrączki przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia.

Często zadawane pytania dotyczące atrakcji Brutal Povala - ścianka wspinaczkowa

Przedstawione odległości są mierzone w linii prostej, rzeczywista długość podróży może być inna.
Które wdzięki kobiece znajdują się w pobliżu?
1
3
© 2022 CA SORGER - Zasady i warunki - Kontakt | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona w kontekście świadczenia usług wykorzystuje pliki cookie, korzystając z witryny, zgadzasz się z ich stosowaniem. Dowiedz się więcej. Zgadzam się